Inscritos

Equipos inscritos
Individual   Parellas  Equipos

Nome do equipoNickNome
 
A Bouza sprint Alex84 Alejandro Otero Ramírez
CurroromeroFernando Otero Ramírez
HijodelvientoJesús Jandra González
JoanotraJosé Antonio Otero Ramírez
María74 (c)María Otero Ramírez
 
Acadix Il Tutore Manuel Magariños Llerena
Jaco27Jacobo Paredes Leis
Nacho (c)Ignacio Varela Pérez
OliOlaia Suárez Martínez
TaniaTania Sánchez Otero
 
Bule Bule Marín Bimba *
JavichuJavier Rivas López
TonecoAntonio Carballal González
Xenosilve (c)José Manuel Omil Iglesias
ZizouJosé Gabino Edreira García
 
CARMA all stars Cachofoucellas Ricardo Otero Quintana
Canido (c)Roberto García Collazo
IgorPedro Gonçalves
MapleLeafsMichael Vosberg
TonyJosé Antonio Domínguez Pereira
 
CARMA Rias Baixas Agüita (c) Ramiro Alvarez Nores
BareixaRafael Ameneiro Bravo
JeffJosé Enrique Fernández Araújo
LinkinparkFrancisco Serrano Cantalejo
MiguelbmMiguel Bernárdez Martínez
 
CARMA-TDI Beauvais (c) Juan Carlos Paz González
IanAntonio Rodríguez García
MinchaFernando Abreu Fernández
MoussambaniMiguel Marzoa Ruiz
SafardatxoRubén Huertas Otero
 
Cortabrisas Anita Ana María Dopico
Mamut (c)*
PekePatricia Barro Rochela
Ribeiron72*
TNT*
 
Dio-lo paje!!! Anxo Angel Maceiras Lago
ColineroFrancisco Javier Mayo Martínez
FriedmanJesús Manuel Sanviceente Figueiras
Jalo*
Monchodepelejrino (c)José Ramón Mayo Martínez
 
Esprintes inde nai Oscarourense Oscar del Campo Rodríguez
Pájaro AzulPablo Rego Pérez
PipeFelipe Iglesias Mira
Toledano (c)Angel Pumar Bóveda
ZeusOurenseHugo López Fernández
 
Fillas do Vento Anuki Ana Broz Paderne
Arenita*
Irix*
SukisuSusana Bayo Besteiro
Vanlozan (c)Vanessa Lozano Saiz
 
In Extremis Als Alberto Losada Sampayo
Beni (c)Benito Rodríguez Martínez
MarcosMarcos Castro Balboa
Okeniata*
TomasTomás Seoane Muñiz
 
Jastazocas Ezeq Ezequiel Fernández Guinda
KrrkrrktpilloFrancisco Fuentes Castro
Paulkoech (c)Luis Alfonso Novo Veiga
SantaJosé Manuel González Santamaría
TintínJosé Antonio Recouso Caamaño
 
Los afilados Coidador Javier Santos González
JorbaionaJorge Carneiro Denis
Moran (c)Manuel Morán Caballero
PanzudopobrenseAlberto González López
RepontiaIván Abal Pulleiro
 
Los Chipirones Aninme (c) Antonio Insua Rodríguez-Vila
FaiAndrés Faíña Rodríguez-Vila
FranbellasFrancisco Javier Bellas Bouzas
Marcos VegaMarcos Vega Esperon
SandaDavid Canosa Rojo
 
Los Desconocidos Billa Horacio Gil Lameiro
PacheCarlos Corrales Piquero
Poeta (c)José González Bañobre
Xan*
YonathanMario Boga Lesta
 
Los perros del anuncio Alber *
Jose 09 (c)*
JoshitoJosé Luis Quintela Julián
PietropukiPedro Domenech González
RepanochaLuis Alberto Martínez Ares
 
No me pises que llevo Myzuno Dieguete Diego Formoso Pato
Merrin*
NikoNicolás Chao Fernández
Stoner (c)Patricio Farías Forneiro
TitoSamuel Torres Barreiro
 
Novatos 3.0 Bekele (c) *
Elguerrouj*
NopudoserDiego Pazos Saínza
RafitaRafael Alejandro Vacas González
Vorja13Borja Sánchez Campos
 
Omega 5 Fapabe Begoña Sendon Rico
JecarquiJesús Carlos Quintas Barros
Manuelpua (c)José Manuel Torres Blanco
Migueliño*
OJBlancoOscar Blanco García
 
Os Afiadores Espadana Javier Garrido Pumar
ManelJosé Manuel Ferreiro Formoso
Orbita*
RubeniguiJosé Rubén Calvo Fernández
Vistahermosa (c)José Manuel Ferreiro Vázquez
 
Os Últimos de Filipinas Doctor Slump *
GermanmdGermán Morenza Doforno
KandpalleiroXosé Manuel Meijome Sánchez
TottiAngel Bugallo Fernández
Yosi (c)Pablo Fernández Vázquez
 
Os últimos Chucho *
EstremeñeiroJosé María Brea Sánchez
JoroJosé Rosende Brea
Maribel (c)María Isabel Saez Batallán
Taurus2005Adolfo Omar Ríos
 
Os camisolas molladas Adrián (c) Adrián Feijoo Fernández
Ex_chemaJosé María Fernández Blanco
Ferraduro*
FonvigoAlfonso Codón Vega
Koala36Jorge Carreira Nodar
 
Os Choqueiros Jaru Juan Antonio Quiñones Míguez
MagarMarcos Manuel García Lago
MigueMiguel Angel García Lago
PacoFrancisco Otero Amoedo
Tonio (c)Antonio Sobrado Fernández
 
Os do jrobe Brasillas (c) Juan Diego Vázquez Remigio
FarruFrancisco Vidal Bea
IsidroIsidro Iglesias Iglesias
RayitoFrancisco Míguez Guilán
RubénRubén Rodríguez Vidal
 
Os Galácticos Chacal Mijail Moriatov Yakimycheva
LopesXosé Touceda Abelleira
MaríaMaría José Grobas Garaboa
Nacho_s1600José Ignacio Calvo Fernández
Yomismo (c)David Pérez Santamaría
 
Os Irmandiños Amador Amador Reboreda Graña
Home de nejro*
IrdamJosé Isaias Burlido Borrego
Montxo (c)José Ramón Conde Torres
RunrunpabliPablo Pérez Lago
 
Os Limiaos Presy (c) Oscar Gómez Míguez
Roberto1Roberto Feijoo Cantarilla
RoyrunnerRoy González Salgado
Tito LimioAugusto López López
XuresLuis Ramos Alvarez
 
os olímpicos do copazo Anarky Oscar Fresnedo Arias
Chayanne_GalaicoJuan Diego Bermejo Fernández
Franky (c)Francisco José Delgado Montes
GasManCarlos De la Vega Sierra
ZeroHéctor Pereira Bogo
 
Os Paragüeiros Etuxia Eloy Campos Dacosta
HerniadoJoaquín Estévez Villar
Lalo (c)Eladio Gómez Rosales
RamalletsOscar José Seoane Vázquez
SupermoraisEduardo José Alvarez Morais
 
Os Rodeiros Foucellas (c) Xosé Anxo Grande Penela
Guti290971Enrique Gutiérrez Vázquez
MacedaCarlos Quintas Vilas
PeixeJuan José Alvarez Castro
Secaiv*
 
Pastelalrhum 2.0 Banderas Antonio Barreira Pazos
JotaemeJosé María Levoso Touceda
Khene*
OjordoMiguel Angel Paz Dans
Xan de RisXoán Area Santos
 
Patukos tim ranin Bardallas Oscar Ciudad Cendán
GuineanoJosé Luis Martínez Vicente
Juancho_fgJuan Fernández González
MiguelD (c)Miguel Deza Rodríguez
Paíno*
 
Pura Raza Galega Cheetos *
Javiyl*
Tara*
Tartarugo (c)Evaristo Alonso Misa
Xuncall*
 
Rabacallos team Esguellao José Javier Gómez Iglesias
LoisJosé Luis González Rosendo
PalentinaEmma Pérez García
RojoJosé Vázquez Rojo
Xabi (c)Francisco Xabier González Rodicio
 
Redonelite Iris Iris Soto Blanco
Lorcho*
MinsDavid González Vázquez
NandoFernando Lago Castro
Nuno (c)Manuel Angel Vázquez Rodríguez
 
San Rock Lugo Betos Alberto López Vázquez
El Pitufo Cianótico (c)Javier Sánchez López
FreixoManuel Antonio Freixo López
JEFJosé Manuel Edrosa Folgueira
JuampaJuan Pablo López Vázquez
 
Sanidade Activa Eskijama (c) Carlos Cid Coello
HosRafael Solbes Vila
Mape73Miguel Angel Piñón Esteban
Ram59Ramón Muñoz López
SonobrancoAlfonso Carrega Rañó
 
Semiamateurs Carbaslot Mario Daniel Varela Crespo
CorvoTomás Fraiz Velázquez
Domarco (c)Víctor Domarco García
HwarangDiego Martínez Ribao
ZurdoCelso Fernández Contreras
 
Taboadela A Aitor Aitor Cid Puga
Arbitrucho (c)José Daniel González Quintairos
LunixaxoBenigno Saavedra Gayoso
OuteiriñoSantiago José Outeiriño Gallego
SindoFelisindo Vila Blanco
 
Taboadela B Barracel (c) José Fernández Barracel
JesúsJesús Vila Blanco
JorgeJorge Puga González
MartínezJosé Benito Martínez Vila
PlaCelso Pousa Cebreiros
 
Tirillas Tiribaticaso Francisco González Costa
TirigacelaMiguel Taboada González
TirillasMiguel Sueiro Méndez
TirillosoJosé Luis Cereijo Méndez
Tirimuflón (c)Andrés Sueiro Méndez
 
Tran tran Fito Adolfo Rodríguez Rodríguez
JaimitoJaime Vázquez Meijide
Kilís (c)José Luis Vázquez Meijide
MascoFátima Rodríguez Gago
PizarroJosé Luis Vázquez Guerra
 
Unión Gallega Palante Barrachina José Luis Beltrán Mara
Fema (c)*
FlekyMartín Eugenio Rodríguez Gómez
MiguelanxoMiguel Anxo Nogueira Pérez
VouamodoJuan R. Arufe Miguens
 
Unión Penosa Maci Miguel Angel Costas Iglesias
SantiSantiago Lago
SeraSerafín Costas Iglesias
Sito (c)Jesús Eduardo Pérez Rodríguez
YagusYago Lago Alvarez
 
Vasverfoula Ferroman Manuel Ferro Dopico
HHugo Fernández Franco
Largoaliento (c)*
Mandacarallo*
MiguelVRMiguel A. Vilaboy Romero
 
Viclaumaia Galicia Dani Daniel Lorenzo Hermida
LoboCarlos Vicente Lobo
Mati (c)Matías Núñez Arrojo
Pglez73Pablo González López
SergioSergio Monteagudo Rodríguez
 
Viclaumaia Son Cholete Juan Manuel Iglesias Amado
Milla (c)Manuel Miyares Ces
NacheteIgnacio Rodríguez Pérez
OlveiraFrancisco González Olveira
RomuRomualdo Rafael Rodríguez Vinagre
(c) : Capitán do equipo.

19/11/2017
Hoxe é o cumpreanos de Agpardo, Duartenova e MapleLeafs. Felicidades!!!


Desarrollado para Correr en Galicia | Ao principio da páxina
0.013