Inscritos

Inscritos na xeral individual
Individual 1   Parellas  Equipos

NickNomeLocalidade (Provincia)
008 * Pontevedra (Pontevedra)
A.G.G. Angel García García Aranga (A Coruña)
A.V.I. * Ourense (Ourense)
ABC Agustín Bello Collazo A Coruña (A Coruña)
Abeanca-Fer Fernando Rey Mayo Negreira (A Coruña)
Acefresco Alejandro Celis Fresco Narón (A Coruña)
Adra * Bueu (Pontevedra)
Adrián Adrián Feijoo Fernández A Coruña (A Coruña)
Adriluc Jesús Bayón Laguna Pontevedra (Pontevedra)
Agüita Ramiro Alvarez Nores Vigo (Pontevedra)
Agpardo Antonio García Pardo Lugo (Lugo)
Agrasarlasi Juan Agrasar Rey Pontevedra (Pontevedra)
AIC * Redondela (Pontevedra)
Airkanada Alberto Lorenzo Giménez Vigo (Pontevedra)
Aitor Aitor Cid Puga Ourense (Ourense)
Al Alberto Fernández Muñiz A Coruña (A Coruña)
Alada * Bueu (Pontevedra)
Alber * A Coruña (A Coruña)
Albertinho José Alberto Atanes Iglesias O Carballiño (Ourense)
Alex84 Alejandro Otero Ramírez Vigo (Pontevedra)
Alexander Alejandro Gándara Bouza Redondela (Pontevedra)
Alquimista * Santiago (A Coruña)
Als Alberto Losada Sampayo O Porriño (Pontevedra)
Amador Amador Reboreda Graña Redondela (Pontevedra)
Amigo Abel Amigo Digón Becerreá (Lugo)
AmnesicoP * Los Barrios (Cádiz)
Amodiño Pablo Cendán Fontela A Coruña (A Coruña)
Anarky Oscar Fresnedo Arias Becerreá (Lugo)
Andrés Andrés Piñón Loureiro Cedeira (A Coruña)
Andre Souza Andre Luiz de Souza A Coruña (A Coruña)
Angelus * Ferrol (A Coruña)
Anillaco Guillermo Campos Martinaschi Poio (Pontevedra)
Aninme Antonio Insua Rodríguez-Vila Ames (A Coruña)
Anita Ana María Dopico As Pontes (A Coruña)
Ankara * Santiago (A Coruña)
Anti Yolanda Valeiras Vázquez O Carballiño (Ourense)
Antonio Antonio Guerreiro Pantaleón A Coruña (A Coruña)
Antony Antonio Jesús Martínez Sanjorge Marín (Pontevedra)
Anuki Ana Broz Paderne Guitiriz (Lugo)
Anxo Angel Maceiras Lago Culleredo (A Coruña)
Ara José Luis Aragunde Soutullo Cambados (Pontevedra)
Arbitrucho José Daniel González Quintairos Barbadás (Ourense)
Arenita * Lugo (Lugo)
Arnela Ramón Fernández Torres Porto do Son (A Coruña)
Astersede Juan Núñez Seoane A Estrada (Pontevedra)
Baldo Alberto Rodríguez Baldomir A Coruña (A Coruña)
Banderas Antonio Barreira Pazos Vigo (Pontevedra)
BaoEs Francisco Bao Estévez O Barco de Valdeorras (Ourense)
Barbanzón * Boiro (A Coruña)
Bardallas Oscar Ciudad Cendán Culleredo (A Coruña)
Bareixa Rafael Ameneiro Bravo Vigo (Pontevedra)
Barqueiro Fernado Ibarra Carbón Chantada (Lugo)
Barracel José Fernández Barracel Ourense (Ourense)
Barrachina José Luis Beltrán Mara Ames (A Coruña)
Barreras * Redondela (Pontevedra)
Barry Fernando Barros Gigirey Santiago (A Coruña)
Basi Basilio Verdeal González O Porriño (Pontevedra)
Beauvais Juan Carlos Paz González Vigo (Pontevedra)
Becken Rubén Monroy González Redondela (Pontevedra)
Bekele * Marín (Pontevedra)
Beni Benito Rodríguez Martínez Vigo (Pontevedra)
Berti * Vigo (Pontevedra)
Betos Alberto López Vázquez Lugo (Lugo)
Bibi Silvia Deira Barcala Boiro (A Coruña)
Bikila Javier Lafuente Rois Vigo (Pontevedra)
Billa Horacio Gil Lameiro Vigo (Pontevedra)
Bimba * Marín (Pontevedra)
Bladerunner * Vigo (Pontevedra)
Boirinho Marcelino Alvarez González Boiro (A Coruña)
Boki Ignacio Pueyo Santillana Oleiros (A Coruña)
Borxa Borja Manuel Lamas Lage Narón (A Coruña)
Brasillas Juan Diego Vázquez Remigio O Grove (Pontevedra)
Bravo Javier Santos Ferradas Bueu (Pontevedra)
Brincadeiro Alberto Rodríguez Meiriño Vigo (Pontevedra)
Bruma Manuel Leirachá Valentín Ferrol (A Coruña)
Buba Víctor Manuel Ameijeiras Doval Ourense (Ourense)
Bubiña Pablo Ubeira Ricón Redondela (Pontevedra)
Burgos José Antonio Burgos Rey Tomiño (Pontevedra)
Cabuxo * Santiago (A Coruña)
Cachofoucellas Ricardo Otero Quintana Pontevedra (Pontevedra)
Can-oso Angel Meira Diéguez Ourense (Ourense)
Cana José Otero Otero Vigo (Pontevedra)
Candi Cándido Calvo Varela Santiago (A Coruña)
Caneda Alberto Javier Santos Caneda Ourense (Ourense)
Canido Roberto García Collazo Vigo (Pontevedra)
Canuto Juan Ignacio López Silva Vilagarcía de Arousa (Pontevedra)
Caracol José Antonio Viña Vázquez Lugo (Lugo)
Caracolita Ana Isabel Rodríguez Expósito Lugo (Lugo)
Caranquexo José Manuel Pérez Iglesias Nigrán (Pontevedra)
Carba Xosé Manuel Carballeira Hortas Santiago (A Coruña)
Carbaslot Mario Daniel Varela Crespo O Carballiño (Ourense)
Carlita Pablo Sánchez Gómez Santiago (A Coruña)
Carnocho * Sobrado dos Monxes (A Coruña)
Carreirapolacosta Montserrat Carreira Costa Vigo (Pontevedra)
Carrillo Miguel Carrillo Silvoso Vedra (A Coruña)
Carso Oscar Fernández Arestiño Noia (A Coruña)
Caxoto Eduardo Banga García O Carballiño (Ourense)
Cándido Cándido Calviño Morla A Coruña (A Coruña)
César César Rodríguez Folgar O Porriño (Pontevedra)
Cecebre * A Coruña (A Coruña)

Individual 1   Parellas  Equipos

25/09/2017
Hoxe é o cumpreanos de Mape73. Felicidades!!!


Desarrollado para Correr en Galicia | Ao principio da páxina
0.015