Clasificación

Clasificación entre localidades
Faise coa media entre: Puntos totales / Nº de corredores con puntos
É preciso máis de 5 inscritos con puntos

PtoLocalidadeMediaTotales
1O Porriño85.265,6942.125,52
2Redondela184.062,4473.123,96
3Culleredo73.619,3925.335,72
4Barbadás53.432,6617.163,31
5A Estrada63.263,6719.582,04
6Ourense523.180,26165.373,27
7Negreira52.961,7214.808,58
8O Carballiño72.955,6120.689,25
9Ames102.824,9828.249,83
10Muros52.769,3113.846,55
11Boimorto52.744,6513.723,26
12Meaño52.739,6913.698,44
13Santiago312.708,9983.978,65
14O Grove62.703,3316.219,97
15Lugo162.606,1741.698,75
16Vigo702.520,26176.418,44
17Ferrol102.474,2924.742,89
18Oleiros82.396,7219.173,74
19Vilagarcía de Arousa112.336,5025.701,48
20Cedeira62.191,8513.151,08
21Boiro102.158,6021.586,01
22A Coruña572.124,64121.104,35
23Cambados51.969,939.849,63
24Becerreá51.781,448.907,18
25Pontevedra141.726,0124.164,13
26As Pontes101.597,5115.975,06
27Monforte de Lemos51.596,137.980,64
28Arteixo51.515,587.577,89
29Marín131.497,8219.471,62
30Porto do Son61.185,247.111,45

25/09/2017
Hoxe é o cumpreanos de Mape73. Felicidades!!!


Desarrollado para Correr en Galicia | Ao principio da páxina
0.012